A3961WR-03P
MFR.Part #
A3961WR-03P
JLCPCB Part #
C364631
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS