A1252WV-08P
MFR.Part #
A1252WV-08P
JLCPCB Part #
C334543
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 150V 1A 1x8P 3.4mm 4.3mm 8 8P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS