A1251WR-15P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A1251WR-15P
JLCPCB Part #
C462104
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 15 15P 1A 1x15P 200V 3.35mm 5.6mm PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS