A1250WV-08P
MFR.Part #
A1250WV-08P
JLCPCB Part #
C267504
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x8P 3.2mm 4.7mm 8 8P Phosphor bronze Through Hole 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS