A2500WR-04P
MFR.Part #
A2500WR-04P
JLCPCB Part #
C476983
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 3A 4 4P 500V 6mm 9.7mm Brass PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS