HIF3F-16PA-2.54DS(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3F-16PA-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C17383523
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 16P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x8P 8 Brass Right Angle Tin 弯插 Wire To Board Connector ROHS