DF22R-5P-7.92DS(05)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF22R-5P-7.92DS(05)
JLCPCB Part #
C17620468
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1 1kV 1x5P 22A 5 5P 7.92mm Copper alloy Gold Right Angle UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS