DF1-11P-2.5DS(05)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1-11P-2.5DS(05)
JLCPCB Part #
C17344186
Package
Plugin
Description
1 11 11P 1x11P 2.5mm 6mm 7.5mm Brass Light brown Right Angle Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS