FX30B-3P-3.81DS
MFR.Part #
FX30B-3P-3.81DS
JLCPCB Part #
C17592155
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+105℃ 1 15A 1x3P 250V 3 3.81mm 3P Black Copper alloy PA Right Angle Tin UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS