DF1EC-6P-2.5DSA(35)
MFR.Part #
DF1EC-6P-2.5DSA(35)
JLCPCB Part #
C597902
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-35℃~+85℃ 1 10.8mm 1x6P 2.5mm 3A 6 6P Brass Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS