FX18-120S-0.8SV20
MFR.Part #
FX18-120S-0.8SV20
Description
-55℃~+85℃ 0.8mm 100V 120P 2 3A Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical - Board-to-Board and Backplane Connector ROHS