DF13A-8P-1.25H(51)
MFR.Part #
DF13A-8P-1.25H(51)
JLCPCB Part #
C17635577
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 1.25mm 150V 1A 1x8P 8 8P Brass Surface Mount, Right Angle SMD Wire To Board Connector ROHS