DF1BZ-16P-2.5DSA
MFR.Part #
DF1BZ-16P-2.5DSA
JLCPCB Part #
C17194018
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 16 16P 1x16P 2.5mm 250V 3A Brass Through Hole Tin UL94V-0 White Plugin Wire To Board Connector ROHS