DF13-12P-1.25DSA(05)
MFR.Part #
DF13-12P-1.25DSA(05)
JLCPCB Part #
C17492951
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 150V 1A 1x12P Brass PA Through Hole UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS