TC-06204-043E
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
TC-06204-043E
JLCPCB Part #
C22394163
Package
SMD-4P,4.5x4.5mm
Description
-25℃~+85℃ 12V 4.3mm 4.5mm 4.5mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS