TC-06104FA-043E-R-03
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
TC-06104FA-043E-R-03
JLCPCB Part #
C7542978
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 4.3mm 50mA 6mm 6mm Gull Wing IP67 No Red Round Button SPST Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS