PH1257-WT-08
MFR.Part #
PH1257-WT-08
JLCPCB Part #
C2939387
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 13.3mm 1x8P 4.05mm 4.32mm 8 8P Beige LCP PH Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS