DC-005-1.65-PU
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
DC-005-1.65-PU
JLCPCB Part #
C19712354
Package
Plugin
Description
1.65mm 30V 500mA 6.4mm DC Power Jack 插件 DC Power Connectors ROHS