TC-00120-120E
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
TC-00120-120E
JLCPCB Part #
C19190842
Package
Plugin,12x12mm
Description
100,000 cycles 12V 12mm 12mm 12mm 2.6N 50mA Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket Plugin,12x12mm Tactile Switches ROHS