W1252130-5PW2431
MFR.Part #
W1252130-5PW2431
JLCPCB Part #
C42382867
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11.25mm 125V 1A 1x5P 4.3mm 4.7mm 5 5P Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS