W125113K-2PW2431
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
W125113K-2PW2431
JLCPCB Part #
C42382892
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P 4.2mm 4.95mm 5.75mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass GH LCP Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS