B12720120-19PB0512-H43C24
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
B12720120-19PB0512-H43C24
JLCPCB Part #
C51822930
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-55℃~+105℃ 1 1.27mm 19P 1A 4.3mm 500V Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS