B12710530-14PB0514-H10C50
MFR.Part #
B12710530-14PB0514-H10C50
JLCPCB Part #
C51823016
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 14P 1A 1mm 2 2x7P 3.4mm 4mm Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS