B12710530-16PB0514-H10C50
MFR.Part #
B12710530-16PB0514-H10C50
JLCPCB Part #
C51823017
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 16P 1A 1mm 2 2x8P 3.4mm 4mm Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS