A25421110-30PB2114-H85C32
MFR.Part #
A25421110-30PB2114-H85C32
JLCPCB Part #
C50767109
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 30P 3A 5mm Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS