B12710530-30PB0514-H10C50
MFR.Part #
B12710530-30PB0514-H10C50
JLCPCB Part #
C51823019
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 1mm 2 2x15P 3.4mm 30P 4mm Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS