A25421100-2PB2114-H85C32
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
A25421100-2PB2114-H85C32
JLCPCB Part #
C49840889
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 1 1kV 2.54mm 2.5mm 2P 3A Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS