A20020530-12PB2111-H43C65
MFR.Part #
A20020530-12PB2111-H43C65
JLCPCB Part #
C49840859
Package
SMD,P=2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5A 12P 2 2mm 2mm 4.3mm 500V Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2mm Female Headers ROHS