A20020120-3PB2114-H43C28
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
A20020120-3PB2114-H43C28
JLCPCB Part #
C49840842
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x3P 2.8mm 2mm 2mm 3.9mm 3P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2mm Pin Headers ROHS