RCT061M4FLF
MFR.Part #
RCT061M4FLF
JLCPCB Part #
C185740
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS