RCA0334KFLF
MFR.Part #
RCA0334KFLF
JLCPCB Part #
C22369870
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS