VRB1212LD-10WR3
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
VRB1212LD-10WR3
JLCPCB Part #
C5365324
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 11mm 12V 25.4mm 50.8mm 830mA 86% 9V~18V Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS