HLK-10D2405B
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
HLK-10D2405B
JLCPCB Part #
C465414
Package
Plugin
Description
1 1.5kV 10W 18V~36V 2A 5V 86% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS