HLK-10M12C
MFR.Part #
HLK-10M12C
JLCPCB Part #
C54450891
Package
插件,47.5x28.5mm
Description
-25℃~+60℃ 1.2A 100mVp-p 10W 120V~350V 12V 22mm 28.5mm 3kV 47.5mm 85VAC~265VAC AC/DC-DC 插件,47.5x28.5mm AC-DC Power Modules ROHS