HE12P24LRN
Extended
Manufacturer
HIECUBE
MFR.Part #
HE12P24LRN
JLCPCB Part #
C355002
Package
Plugin
Description
-30℃~+70℃ 1 100V~370V 12V 20mVp-p 22mm 24W 25.5mm 2A 39.5mm 3kV 65kHz 87% Short Circuit Protection、Over Temperature Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS