AP24N20-HV
Extended
Manufacturer
HIECUBE
MFR.Part #
AP24N20-HV
JLCPCB Part #
C668103
Package
Plugin
Description
1 100V~700V 20W 22.5mm 24V 36mm 3kV 49mm 65kHz 800mA 85VAC~500VAC 86% AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Temperature Protection ±1% 插件 AC-DC Power Modules ROHS