LMV321M5X/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LMV321M5X/TR
JLCPCB Part #
C51889725
Package
SOT-23-5
Description
-2.75V~-1.25V、1.25V~2.75V -40℃~+105℃ 1 1.5MHz 10pA 2.1V~5.5V 2.7uV/℃ 27nV/√Hz@1kHz 30mA 5.5V 500V/ms 500pA 70dB 75uA 800uV Built-in compensation Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output SOT-23-5 Operational Amplifier ROHS