LM2575HVT-3.3
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2575HVT-3.3
JLCPCB Part #
C2688475
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1A 3.3V 40V~60V 50uA 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS