HDGC3961WR-8P-2
MFR.Part #
HDGC3961WR-8P-2
JLCPCB Part #
C5292572
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13.4mm 1x8P 250V 3.96mm 5A 8 8P 9.8mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS