HDGC2512WR-2P-2
MFR.Part #
HDGC2512WR-2P-2
JLCPCB Part #
C5276849
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6.65mm 7.3mm Brass PA66 Right Angle Tin XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS