HDGC127-PZ1-50
MFR.Part #
HDGC127-PZ1-50
JLCPCB Part #
C42400108
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1mm 1x50P 2.4mm 2A 3.8mm 50P Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS