HDGC127-PZ1-18
MFR.Part #
HDGC127-PZ1-18
JLCPCB Part #
C42400103
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 18P 1mm 1x18P 2.4mm 2A 3.8mm Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS