1.0K-1.2S-26PWB
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
1.0K-1.2S-26PWB
JLCPCB Part #
C3041201
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.3mm 1.2mm 1mm 26P Slide Lock Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS