HDGC1257WR-S-2P
MFR.Part #
HDGC1257WR-S-2P
JLCPCB Part #
C3041115
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x2P 2 2P 4.35mm 4.9mm Auxiliary Solder Pin Brass GH PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 White SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS