0.5K-A-10PB
MFR.Part #
0.5K-A-10PB
JLCPCB Part #
C2914136
Package
SMD,P=0.5mm(Staggered pins)
Description
-20℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 10P 4.5mm Single-side Contact/Vertical Slide Lock Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm(交错脚) FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS