HDGC1252WR-S-5P
MFR.Part #
HDGC1252WR-S-5P
JLCPCB Part #
C53144539
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x5P 3.4mm 4.8mm 5 5P 9.4mm Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS