0.5K-DHHX-50PWB
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
0.5K-DHHX-50PWB
JLCPCB Part #
C5292451
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 50P 50V Bottom Contact Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS