0.5K-1.5W-9PWB
MFR.Part #
0.5K-1.5W-9PWB
JLCPCB Part #
C5337044
Package
SMD
Description
0.3mm 0.5mm 1.5mm 9P Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Non-Latching Surface Mount, Right Angle SMD FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS