HDGC1501WRA-14P-2
MFR.Part #
HDGC1501WRA-14P-2
JLCPCB Part #
C53135770
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 14 14P 150V 1A 1x14P 3.6mm 5mm Beige Surface Mount,Vertical 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS