PZ254-2-11-Z-2.5-G1
MFR.Part #
PZ254-2-11-Z-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18198006
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 22P 2x11P 3A 3mm 6mm Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS